Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 27.11.2024, 16:44

Сайт вчителя
Олексія Пальцева

Меню сайту
Пошук
Новини
ava
misto.zp.ua
ava
Перекладач Google
ava
Радіо онлайн
ava
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Календар
«  Листопад 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Calenday
ava
Свята, події, іменини,

народні прикмети
Калькулятор
Email
palzevol@gmail.com

ourclas@at.ua
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Безпека життєдіяльності
День Червоного Хреста і Червоного півмісяця заснований на честь швейцарського гуманіста Анрі Дюнана, який народився цього дня в 1828 році. У середині минулого століття з його ініціативи вперше стали створюватися групи добровольців, які надавали допомогу пораненим на полях битв. У 1863 р. за його ініціативою була скликана конференція, що поклала початок міжнародному товариству Червоного Хреста.
Офіційно назву Міжнародний Червоний Хрест було затверджено в 1928 р. на 13-й міжнародній конференції в Гаазі, де був прийнятий статут організації, який змінювався згодом у 1952 і 1965 роках.
На 25-й міжнародній конференції ЧХ, що відбулася в жовтні 1986 р., було затверджено нову назву організації - Міжнародний рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.
Завдання МКЧХ - надання допомоги пораненим, хворим і військовополоненим під час збройних конфліктів, допомога жертвам стихійних лих. Основні принципи діяльності руху - гуманність, неупередженість, добровільність, єдність, універсальність.  ... Читати далі »
Категорія: Безпека життєдіяльності | Переглядів: 331 | Додав: Пальцев | Дата: 08.05.2018 | Коментарі (0)

Аварія на Чорнобильській АЕС стала одним з похмурих символів трагедії, до якої може призвести техногенна катастрофа. 26 квітня відзначається Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф.
Нагадаємо, що вночі 26 квітня 1986 року в 1:23 на АЕС, що знаходиться на території України, стався вибух. Будівля четвертого енергоблоку, покрівля машинного залу частково обвалилися. У різних приміщеннях і на даху виникло понад 30 вогнищ пожежі. В результаті аварії стався викид в навколишнє середовище до 380 000 000 кюрі радіоактивних речовин, зокрема ізотопів урану, плутонію, йоду-131, цезію-134, цезію-137, стронцію-90.
Ця катастрофічна аварія трапилася при плановому відключенні реактора, що тривало всього 20 секунд. Її результатом стало згубне радіоактивне зараження в радіусі 30 кілометрів. Всього в атмосферу було викинуто близько 520 небезпечних радіонуклідів. Загальна площа радіаційного забруднення України склала 50 тисяч квадратних кілометрів в 12 областях, радіаційному забрудненню піддалися і регіони РРФСР з територією майже 60 тисяч квадратних кілометрів і з населенням 2,6 мільйона осіб. Також були забруднені 46,5 тисяч квадратних кілометрів території Білорусії, де проживало до 20 відсотків населення цієї країни. ... Читати далі »
Категорія: Безпека життєдіяльності | Переглядів: 657 | Додав: Пальцев | Дата: 26.04.2018 | Коментарі (0)

26 квітня в Україні День чорнобильської трагедії. У Білорусі також відзначають День Чорнобильської трагедії. У Росії День пам’яті загиблих у радіаційних аваріях і катастрофах.
Чорнобильська атомна електростанція, 26 квітня 1986 року, — планове виключення реактора, що тривало 20 секунд, здавалося звичайною перевіркою електрообладнання. Проте через декілька секунд в результаті різкого стрибка напруги стався хімічний вибух, в результаті якого в атмосферу викинуто близько 520 небезпечних радіонуклідів. Вибух був настільки потужним, що забруднення розповсюдилося на значні ділянки території Радянського Союзу, які наразі входять до складу Білорусі, України та Росії. За офіційними повідомленнями, відразу після катастрофи загинула 31 людина, а 600 000 ліквідаторів, які брали участь у гасінні пожеж і розчищенні, отримали високі дози радіації.
Згідно з офіційними даними, радіоактивному опромінюванню піддалися майже 8 400 000 мешканців Білорусі, України та Росії, що перевищує чисельність населення Австрії.
... Читати далі »
Категорія: Безпека життєдіяльності | Переглядів: 357 | Додав: Пальцев | Дата: 26.04.2018 | Коментарі (0)

Ця страшна і підступна зброя вкрала і скалічила безліч людських життів. Цей жах триває і зараз. У зв’язку з цим, 8-го грудня 2005-го року, на рівні Генеральної Асамблеї ООН була прийнята резолюція №A/RES/60/97, в якій висловлюється глибока стурбованість і занепокоєність масштабними гуманітарними проблемами і питаннями в галузі розвитку, викликаними наявністю цієї грізної зброї - мін і вибухонебезпечних пережитків війн і військових конфліктів. У даній резолюції підкреслюється необхідність посилення уваги з боку держав, котрі зіштовхуються з мінної загрозою, а також проводиться відвертий заклик до країн, громадських і не урядових організацій з метою запобігання подальшого використання мін та інших аналогічних небезпечних вибухових пристроїв.
Категорія: Безпека життєдіяльності | Переглядів: 439 | Додав: Пальцев | Дата: 04.04.2018 | Коментарі (0)

З 1 по 3 березня у запорізьких школах призупинено навчальний процес. Відповідне рішення прийняв міський голова Володимир Буряк. Про це Володимир Буряк повідомив на своїй публічній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук»

Міський голова наголосив, що призупинення навчального процесу пов’язане з прогнозами синоптиків. Згідно з ними у Запоріжжі у найближчі кілька днів очікується погіршення погодних умов.

«Прийняв рішення про скасування занять у школах з 1 по 3 березня. Довго зважував всі «за» і «проти». Переважило бажання убезпечити школярів.

За прогнозами синоптиків завтра очікується чергове погіршення погодних умов.

... Читати далі »

Категорія: Безпека життєдіяльності | Переглядів: 624 | Додав: Пальцев | Дата: 28.02.2018 | Коментарі (0)

Останнім часом у Запоріжжі спостерігається зниження захворюваності на грип та ГРВІ. За останній тиждень за медичною допомогою в лікувально-профілактичні заклади міста звернулось на 15% жителів міста менше, ніж за попередній. Захворюваність нижче показників епідемічного порогу на 55,3%. Зменшення захворюваності дитячого населення становить 34%, на 55% знизилась захворюваність серед школярів.

У зв’язку з цим сьогодні міський голова Володимир Буряк підписав розпорядження «Про скасування обмежувальних протиепідемічних заходів». Заняття у закладах загальної середньої освіти та закладах позашкільної освіти відновлюються з 22 лютого.

Моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ буде тривати. ... Читати далі »

Категорія: Безпека життєдіяльності | Переглядів: 416 | Додав: Пальцев | Дата: 21.02.2018 | Коментарі (0)

Карантин у школах Запоріжжя продовжений до 21 лютого включно. З 22 лютого заняття відновляться, якщо епідемічна ситуація не погіршиться. Таке рішення, після консультацій з медиками, прийняв сьогодні міський голова Володимир Буряк.

За інформацією фахівців, кількість нових хворих на ГРВІ та грип, які щодня звертаються до медичних установ, за час карантину зменшилася в три - три з половиною рази. Рівень захворюваності також пішов на спад. Це підтверджують статистичні дані.

Міський голова Володимир Буряк зазначив, що для того щоб зберегти позитивну тенденцію зниження захворюваності карантин продовжено. У той же час ситуація, що склалася дає право з 22 лютого відновити заняття в школах, якщо кількість хворих знову істотно не зросте.

Нагадаємо, 6 лютого міський голова Володимир Буряк підписав розпорядження, відповідно до якого в Запоріжжі з 7 лютого і до особливого розпорядження призупинено навчання в школах і позашкільних установах. 
14 лютого міський голова продовжив карантин до понеділка, 19 лютого, включно.  ... Читати далі »

Категорія: Безпека життєдіяльності | Переглядів: 410 | Додав: Пальцев | Дата: 19.02.2018 | Коментарі (0)

Карантин в запорізьких школах подовжено до понеділка, 19 лютого. Таке рішення, після консультацій з медиками, прийняв сьогодні міський голова Володимир Буряк. Це пов'язано з тим, що рівень захворюваності на ГРВІ та грип в Запоріжжі не знижується. Значна частина хворих - школярі.

Сьогодні ситуацію з захворюваністю на ГРВІ та грип обговорили в міськвиконкомі. Одне з питань - чи потрібно відновлювати навчальний процес в школах.

На даний момент в Запоріжжі зберігається досить високий рівень захворюваності на застудні захворювання, в першу чергу ГРВІ. Рівень захворюваності по місту нижче епідемічного рівня, але при цьому не знижується. На думку медиків, відновлення в таких умовах навчального процесу може привести до збільшення кількості хворих.

Нагадаємо, 6 лютого міський голова Володими ... Читати далі »

Категорія: Безпека життєдіяльності | Переглядів: 334 | Додав: Пальцев | Дата: 14.02.2018 | Коментарі (0)

Наркоторговці вербують підлітків через соціальні мережі. Про це розповіла жителька Мелітополя, з метою попередження батьків і дітей. Жінка дізналася, що її 15-ти літньому сину незрозумілими людьми через соцмережу було запропоновано стати кур'єром, але не простым, а наркокурьером. При цьому сам підліток думав, що він буде продавати суміші для куріння. Страшно уявити, чим могла закінчитися така безпечність, якби мама хлопчика вчасно не звернула уваги.

Як пізніше з'ясувалося, невідомі організатори запропонували по-дорослому заробляти, а саме взяти пакет в пункті «А», розкласти на 10 маленьких і розібрати в 10 точках, повідомляє МВ. Діти сприймали це як гру, виконання умов, за які можна заробити гроші. Інцидент в Мелітополі закінчився добре, тому що мама підлітка вчасно зрозуміла, в чому справа, однак можна припустити, що подібний випадок далеко не одиничний, тому будьте пильні та зверніть увагу на те, у що грає ваша дитина в соціальних мережах. ... Читати далі »
Категорія: Безпека життєдіяльності | Переглядів: 357 | Додав: Пальцев | Дата: 23.10.2017 | Коментарі (0)

Для того щоб ви могли впевнено впоратися з тестом у напруженій обстановці зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), почніть готуватись до тестування заздалегідь. А як краще впоратися з цим завданням, вам підкаже цей матеріал.
Тренуйся. Перед офіційним тестуванням варто виконувати якнайбільше опублікованих тестів - просто заради тренування, наприклад, проходити тести ЗНО онлайн. Читати далі >>>
Категорія: Безпека життєдіяльності | Переглядів: 346 | Додав: Пальцев | Дата: 18.05.2017 | Коментарі (0)

До цього дня вчені та історики не можуть прийти до однозначного висновку - де ж вперше людина вигадала спорт. Це не дивно, так як діяльність, яку сучасна наука відносить до такого поняття, як заняття спортом, була притаманна без винятку всім людям по всій землі і схоже, що в усі часи. Змагання, гра, розвага, активний відпочинок, численні інтелектуальні вправи, досягнення кращих результатів, тренування фізичних та інших навичок, ось лише невеликий перелік тих видів діяльності, які включає в себе це широке поняття. І не дивлячись на максимальний накал зусиль і емоцій, які іноді додаються при занятті спортом, однозначно одне - це абсолютно мирний процес. Він сприяє розвитку і є життєствердним в усіх відношеннях.
Відзначаючи ці характерні і безцінні моменти спортивної діяльності для кожної людини і для суспільства в цілому, враховуючи ряд міжнародних ініціатив, 23-го серпня 2013-го року Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію № A/RES/67/296, в якій проголосила 6-е квітня Міжнародним днем спорту на благо миру та розвитку.
Нагадаємо, що повага, і по можливості гідне ставлення до спорту, і спортивних змагань, супроводжувало суспільне життя протягом різних історичних поворотів. Приміром, в недавній історії, ще з часів Радянського Союзу, в державних календарях був присутній «День фізкультурника», який відзначався в другу суботу серпня. Після подій початку 90-х років, фізкультура і спорт вже традиційно залишалися бажаними і улюбленими заняттями для багатьох жителів великої країни, адже це і здоров’я, і бадьоре самопочуття, і маса позитивних емоцій. Свята, присвячені фізичній культурі та спорту благополучно збереглися в національних календарях деяких незалежних держав, що прийшли на зміну СРСР. Приміром, в нашій суверенній Україні «День фізичної культури і спорту» зараз відзначається в другу суботу вересня, згідно до Указу Президента України від 29-го червня 1994-го року № 340/94. Також є і «Міжнародний день спортивного журналіста», який відзначається щорічно 2-го липня. ... Читати далі »
Категорія: Безпека життєдіяльності | Переглядів: 336 | Додав: Пальцев | Дата: 06.04.2017 | Коментарі (0)

Ця страшна і підступна зброя вкрала і скалічила безліч людських життів. Цей жах триває і зараз. У зв’язку з цим, 8-го грудня 2005-го року, на рівні Генеральної Асамблеї ООН була прийнята резолюція №A/RES/60/97, в якій висловлюється глибока стурбованість і занепокоєність масштабними гуманітарними проблемами і питаннями в галузі розвитку, викликаними наявністю цієї грізної зброї - мін і вибухонебезпечних пережитків війн і військових конфліктів. У даній резолюції підкреслюється необхідність посилення уваги з боку держав, котрі зіштовхуються з мінної загрозою, а також проводиться відвертий заклик до країн, громадських і не урядових організацій з метою запобігання подальшого використання мін та інших аналогічних небезпечних вибухових пристроїв.
4-е квітня офіційно проголошено Міжнародним днем просвіти з питань мінної небезпеки і допомоги в діяльності, пов’язаної з розмінуванням. Небезпека, яку несе в собі використання даного виду озброєнь, має більш серйозні і більш тривалі соціально-економічні наслідки як для мирного населення держав, де є проблема мін і замінованих об’єктів, минулих наслідків військових конфліктів, так і для тих, хто використовує цю зброю у своєму арсеналі.  ... Читати далі »
Категорія: Безпека життєдіяльності | Переглядів: 343 | Додав: Пальцев | Дата: 04.04.2017 | Коментарі (0)

Дракончик великий (морський дракончик, морський скорпіон, змійка) (Trachinus draco) — бентична риба з подовженим тілом. Має довжину тіла не більш 30 см. Нижня щелепа довше верхньої, рот із дрібними конічними зубами спрямований косо нагору. Очі на верхній стороні голови. У цих риб два спинних плавці: перший, короткий, з 5-7 шипів, другий спинний й анальний довгий. Черевні плавці розташовані на горлі. Луска дуже дрібна, циклоїдна, розташована косими рядами. Живиться дрібною рибою, червами й ракоподібними. Читати далі >>>
Категорія: Безпека життєдіяльності | Переглядів: 375 | Додав: Пальцев | Дата: 23.03.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 5 6 7 8 9 »
Перекласти сайт

 Translate the site into English Die Webseite auf das Deutsche zu übersetzen Przetlumacz te strone na jezyk Polski Перевести сайт на Українську мову Traduire le site en français 
Форма входу

Лепетун
gerb
facebook
ava
Amnesty Ukraine
ava

Amnesty International
Запорізька мерія
gerb
Школа № 87
gerb

Школа №87 на карті міста

Школи Запоріжжя
Карта України
map_ua
База питань
ChGK
Life.zp.ua
ChGK
Доктор Комаровский
komarovskiy
Афоризми

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz