Конфлікт, що виник у школі №52 міста Дніпро, де через цькування п’ятикласника у ситуацію була змушена втрутитися поліція, спонукає говорити про проблему булінгу в українських навчальних закладах. Як діяти в таких випадках вчителям та батькам? Зібрали поради трьох спеціалістів: конфліктологів Ірини Тарасової та Олесі Геращенко, а також психоаналітика Марини Політаєвої.
Безперечно, сьогодні, в цифрову епоху, бути батьками складніше, ніж будь- коли раніше. Це пов’язано з тим, що ми, батьки, не маємо такого досвіду користування Інтернетом та цифровими пристроями, як наші діти. Ми ще з того покоління, коли листи писали на папері, а не у всіляких месенджерах, шукали інформацію в друкованих енциклопедіях, а не кричали у відповідь: «Зараз загуглю! ». Сьогодні Інтернет надає нам та нашим дітям величезні можливості для розвитку та вдосконалення, спілкування та освіти. І наше завдання, як батьків, зробити використання цього ресурсу якомога безпечнішим та кориснішим для наших дітей.
Саме тому ми пропонуємо декілька ідей, які допоможуть організувати безпечне використання Інтернету у Вашій родині. Читати далі >>>
Алгоритм дій зловмисників, які доводять дитину до самогубства, ознаки участі дитини у подібних групах у соціальних мережах, список облікових записів, які реєструвалися з території України, а також контакти підрозділів кіберполіції, куди слід звертатися у разі виявлення небезпеки – інформація, необхідна батькам, аби вберегти дитину від суїциду.
В работе проведены исследования среди учащихся, учителей. Выбор этой темы был не случаен, так как меня заботит проблема, касающаяся «зомбирования» нашей молодёжи через компьютерные игры, и Интернет в целом. В ходе моей работы были проведены исследования среди старшеклассников моей школы и я узнала достаточно нового, после того как познакомилась с мнением своих ровесников касательно этой проблемы. Цель работы: Исследовать какое влияние оказывает Интернет на мировоззрение юношей и девушек. Раскрытие положительных, а также отрицательных сторон сети Интернет и её влияния на подрастающее поколение. Отражение влияния, оказываемого отдельными элементами Интернета на психику подростков.