В загальній аудієнції з Папою Франциском у середу, 8 серпня 2018 р., взяли участь 100 дітей з усіх регіонів України, які подарували йому написану своїм життям і руками «Книгу Добра» та інші подарунки.
В цій аудієнції взяли участь єпископ УГКЦ Іриней Білик, Канонік Папської базиліки Санта Марія Маджоре, міністр закордонних справ України Павло Климкін, надзвичайний і повноважний посол України при Святому Престолі Тетяна Іжевська, депутати українського та угорського парламентів, керівник проекту пан Анатолій Лютюк, координатор проекту та організатор поїздки в Рим пан Василь Bишиванюк та його помічники.
Серед розмаїття прапорів і національних костюмів, які приваблювали погляд у залі Павла VI у Ватикані під час загальної аудієнції в середу, 8 серпня 2018 р., були українські вишиванки, а серед багатомовного гамору — лунала українська пісня для Папи Франциска.
Це сотня юних авторів «Книги Добра» прибули на зустріч зі Святішим Отцем, щоби подарувати йому книжку, яка представляє їхнє бачення людяності в щоденному житті, розповідає Vatican News. Проект, який охопив сотні тисяч дітей Ідеться про міжнародний соціальний проект, який об’єдднав 300 тисяч дітей і дорослих з усіх куточків України. Він покликаний надихати на перемоги і добрі починання в усьому світі.
Ініціатива здійснюється за підтримки міністра закордонних справ України Павла Климкіна, який разом із групою українських дітей зустрівся з Папою Франциском, щоби передати ексклюзивну копію книги: «Це результат майже трирічної праці, але не стільки моєї чи тих, хто допомагав, — це дитячий проект. У ньому загалом взяли участь майже 300 тис. діток і дорослих,— розповідає Павло Климкін, — всі були, звісно, волонтерами. Кожен із дітей писав одну невеличку історію — історію добра: чого він навчився, що він зробив. Не писав щось абстрактне, про те, що можна зробити, а про те, що на нього чи на неї безпосередньо вплинуло, що змінило життя, що змусило якось по-іншому думати чи жити. Я бачив дуже багато цих історій, слухав їх, і коли ти просто читаєш ці історії — це одна справа, це вже дуже зворушливо; а коли ти бачиш, як дитина розповідає свою історію, а потім інша…
...
Читати далі »