Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 27.11.2024, 19:50

Сайт вчителя
Олексія Пальцева

Меню сайту
Пошук
Новини
ava
misto.zp.ua
ava
Перекладач Google
ava
Радіо онлайн
ava
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Календар
«  Листопад 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Calenday
ava
Свята, події, іменини,

народні прикмети
Калькулятор
Email
palzevol@gmail.com

ourclas@at.ua
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Економіка
27 жовтня 1988 року представники ощадних кас з 29 країн зібралися в Мілані на свій перший Інтернаціональний спеціалізований конгрес.
В останній день конгресу - 31 жовтня народилася ідея «на згадку про перші збори ощадних банківських інститутів всіх країн» щороку відзначати цей день, як «Міжнародний День Економії» (International Saving Day).
Однак присвятити цей день, за задумом його творців, слід не тільки економії грошей, але й економії в широкому сенсі цього слова: економії часу, сил, дбайливого ставлення до речей і т.п.
У 1989 році «Міжнародний День Економії» офіційно закріплений директивою ООН.

Джерело
Категорія: Економіка | Переглядів: 371 | Додав: Пальцев | Дата: 31.10.2018 | Коментарі (0)

Свято Міжнародний день кредитних спілок відзначають в третій четвер жовтня з 1948 року. Виник цей день у 1927 році в штаті Массачусетс, США. Мета заходів - підвищення обізнаності громадськості про роботу кредитних спілок та фінансової кооперації у світі.
Це свято родом зі Сполучених Штатів Америки та виникло завдяки Лізі кредитних спілок штату Массачусетс в далекому 1927 році. В державі, де свобода знаходиться на одному з найважливіших місць і цінність розуміння спільної практичної взаємодопомоги не є порожнім звуком, організації фінансової взаємодопомоги розвивалися дуже активно. Нагадаємо, що перші кредитні спілки виникли в Німеччині у 1849 році. Німецький підприємець на ім’я Ф. Райфайзен організував кредитний союз, який отримав назву "Товариство для допом ... Читати далі »
Категорія: Економіка | Переглядів: 308 | Додав: Пальцев | Дата: 18.10.2018 | Коментарі (0)

Святкування Дня професійних спілок в Україні проходить у другу неділю жовтня. Ідея свята виникла в 2017 році. Святкові заходи включають вшанування учасників профспілкового руху на захист прав робітників підприємств і організацій.
Традиційні святкові заходи в День професійних спілок включають, конференції, збори, організацію неформальних святкових концертів в середовищі робочих колективів, в організаціях і на підприємствах. Витрати на себе беруть професійні спілки, учасники та організатори цих заходів, не покладаючи їх на місцеві або державні бюджети.
Коли ми розмірковуємо на тему робітників і працівників, ми, як правило, маємо на увазі обов’язки, які вони беруть на себе, приступаючи до тієї чи іншої роботи. Важливою є кваліфікація, вміння і досвід. Так було завжди, адже від робітника очікується якісне виконання тієї чи іншої роботи. Прогрес і сучасний погляд вивів на поверхню ще одне важливе питання. Працівник, покладаючи на себе обов’язки, має ряд справедливих прав і вони полягають не тільки в праві на гідну оплату своєї праці. Забезпечення безпеки, умов праці, медичні і соціальні пільги дозволяють створити для працівників такі умови, в яких якість і продуктивність досягає максимальних значень.  ... Читати далі »
Категорія: Економіка | Переглядів: 333 | Додав: Пальцев | Дата: 14.10.2018 | Коментарі (0)

Взаємна підтримка, захист та допомога в супроводі і транспортуванні торгових вантажів або пересуванням групи людей з однієї місцевості в іншу, колись спонукало нас до об’єднання. Так виникли каравани. Вони стали настільки ефективні і надійні, що багато окремих мандрівників з часом більш воліли приєднатися до якого-небудь каравану, ніж відправитися у свою подорож самостійно і справа була не тільки в міркуваннях елементарної безпеки. Вирушаючи в далеку дорогу з надією коли-небудь повернутися, людина починала розуміти, що далеко не завжди вона може розраховувати на власні сили або здоров’я, а останні часто могли змінити людині в самий не підходящий момент.
Навіть у сучасному світі з досягненнями в технологіях транспортування, з розвитком інфраструктури та інформаційної підтримки не можливо обійтися без подібних об’єднань. Згадаймо, наприклад, величезні каравани суден, які курсують Північними морськими шляхами, де ціла армада кораблів вибудовується слідом за криголамом або ж каравани, що доставляють гуманітарні вантажі в точки стихійних лих. 
Почуття взаємодопомоги та почуття плеча, відкритість і готовність підтримати у важку хвилину - це ті відмінні риси, які притаманні всім, хто обрав своєю професійною діяльністю цю нелегку роботу. Далеко від сім’ї, від рідного вогнища вони перетинають величезні простори і долають великі відстані, стикаючись з найрізноманітнішими і непередбачуваними обставинами.  ... Читати далі »
Категорія: Економіка | Переглядів: 574 | Додав: Пальцев | Дата: 24.09.2018 | Коментарі (0)

Під Мелітополем у Запорізькій області триває будівництво нової електростанції. На площі в 200 000 м.кв. встановлюють сонячні батареї, які протягом дня будуть генерувати 10 000 кВт електроенергії. Купувати цю енергію буде держава. У мережі з'явилися фотографії нової електростанції в процесі будівництва, повідомляє "РІА-Мелітополь".

... Читати далі »
Категорія: Економіка | Переглядів: 362 | Додав: Пальцев | Дата: 10.09.2018 | Коментарі (0)

Свято День нафтовика і газовика, а також працівників нафтопереробної промисловості в Україні відзначають у другу неділю вересня. Дата заснована в 1993 році. Традиційні урочисті заходи проводяться по всій галузі.
Професійне свято працівників нафтогазового комплексу і паливної промисловості традиційно відзначається не тільки в Україні. Його святкують в Білорусі, Вірменії, Казахстані та Росії, там воно припадає на першу неділю вересня. У Туркменістані в другу суботу вересня і 14 грудня, в Азербайджані 20 вересня.
Перший видобуток нафти в промислових масштабах в Україні почалася ще в XVIII столітті. Вже до 1909 року в районі Прикарпатських родовищ видобувалося близько двох мільйонів тонн чорного золота. Українська газовидобувна промисловість взяла свій початок з 1924 року, коли в експлуатацію було введено Дашавське газове родовище і закінчено будівництво першого українського газопроводу Дашава - Стрий. Найбільш інтенсивний розвиток газової та нафтової галузі відбувся в післявоєнні роки і був пов’язаний з відкриттям промислових запасів газу та нафти в Причорноморсько-Кримської газоносної області, а також в регіонах Дніпровсько-Донецької западини та Прикарпаття.  ... Читати далі »
Категорія: Економіка | Переглядів: 317 | Додав: Пальцев | Дата: 09.09.2018 | Коментарі (0)

Термін «домогосподарка» з’явився на початку 13 століття. Він означав: «жінка, зазвичай одружена, керуюча сім’єю або домашнім господарством». Наскільки це тяжка праця?
Наприклад, в США, згідно досліджень 2014 року, домогосподарки проводили 94 години на тиждень, працюючи на різних робочих місцях у будинку. Подібна зайнятість на робочому місці в компанії або на виробництві дозволяла б заробити заробітну плату в розмірі 113 568 доларів на рік. А де результат?
Дослідження, проведене в 2005 році Інститутом Соціально-Економічних Досліджень (США), показало, що одружені чоловіки заробляють більше, ніж самотні чоловіки, але тільки в тому випадку, якщо їх дружина залишається вдома і виконує всю домашню роботу. Фактично, чим більше дружин працювали поза домом, тим гірший фізичний і розумовий стан батька!
Деякі феміністські історики зазначають, що ранній жіночий рух допустил прикру помилку, пропагуючи презирство до всього внутрішнього і девальвуючи роботу домогосподарок.
Більшість вимушених домогосподарок і домогосподарів іноді зайняті по 20 годин на добу, здійснюючи "нескінченне" число невідкладних для сім’ї робіт і турбот, причому, як правило, це вони роблять без лікарняних, вихідних і відпусток 365 днів у році. Колосальне навантаження, з яким вони справляються, найчастіше і робить сім’ю на вигляд "безтурботною". Однак той порядок і рівень комфорту, доглянутість і затишок - це саме їхня заслуга.  ... Читати далі »
Категорія: Економіка | Переглядів: 284 | Додав: Пальцев | Дата: 08.06.2018 | Коментарі (0)

Відомо, що на дніпровському заводі Південмаш виробляють най екологічніші ракетоносії у світі. Завдяки цьому факту Україна є співвласником проекту Морський старт.
Цікаво, що Україна вирощує в 7,5 разів більше зерна, ніж вирощується в усьому світі кави. Аграрний сектор приносить державі приблизно кожен третій долар. Українські аграрії практично годують 140 млн осіб на планеті.
До спеціального сету "Made in Ukraine" потрапляють багато національних заводів, курортів, брендів і виробників, продукція і послуги яких відомі не тільки в Україні, а й далеко за її межами.
День працівників місцевої промисловості встановлено в Україні згідно з Указом Президента № 726/2002 від 20 серпня 2002 року і відзначається щорічно в першу неділю червня.  ... Читати далі »
Категорія: Економіка | Переглядів: 318 | Додав: Пальцев | Дата: 03.06.2018 | Коментарі (0)

Финляндія стала першою в Європі країною, яка почала платити своїм безробітним громадянам так звану основну виручку в розмірі 560 євро.
Як пише The Guardian, поки виплати проходять в рамках запущеного 1 січня експерименту, в якому беруть участь 2000 випадково відібраних громадян країни. Кожного місяця учасники отримають зазначену суму, причому їм не буде потрібно ніяк повідомляти про те, на що вони витрачають це гроші.
Ідея полягає в тому, щоб дозволити так звані дестимулюючі проблеми безробітних та бідняків. Люди бросаются на тимчасові заробітки або погоджуються на низькі ставки. Інші бояться ризикувати, починати що-небудь нове, тому що в разі неудачі можуть лишитися того маленького, що у них вже є. Базовый доход, як очікується, дозволить спокійно вибрати ту роботу, яка підходить кожному.

Але взагалі-то влада не знає, як поводитемуться люди, яким платять гроші просто так. Будуть вони щасливо експериментувати з вибором заняття або, як вважають критики, остаточно розслабляться? "Дуже цікаво подивитися, як гроші примушують людей ддіяти", - уточнює представник Фінського державного агентства з соціальних виплат.
За офіційними даними середній дохід у приватному секторі в Фінляндії становить 3500 євро в місяць. Безработиця в країні складає 8,1%, або, у абсолютних цифрах, 213 000 чоловік з 5,5-мільйонного населення.  ... Читати далі »
Категорія: Економіка | Переглядів: 374 | Додав: Пальцев | Дата: 19.01.2018 | Коментарі (0)

« 1 2
Перекласти сайт

 Translate the site into English Die Webseite auf das Deutsche zu übersetzen Przetlumacz te strone na jezyk Polski Перевести сайт на Українську мову Traduire le site en français 
Форма входу

Лепетун
gerb
facebook
ava
Amnesty Ukraine
ava

Amnesty International
Запорізька мерія
gerb
Школа № 87
gerb

Школа №87 на карті міста

Школи Запоріжжя
Карта України
map_ua
База питань
ChGK
Life.zp.ua
ChGK
Доктор Комаровский
komarovskiy
Афоризми

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz