За прийняття за основу законопроекту №8584 проголосували 235 депутатів при мінімально необхідних 226, передають Українські Новини.
Пропонується встановити, що буллінг, тобто моральне або фізичне насильство, агресія в будь-якому вигляді, або інші дії, вчинені з метою викликати страх, тривогу, підпорядкувати особа своїм інтересам тягне за собою штраф від 20 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 -850 гривень).
Ті самі дії, вчинені повторно протягом року або вчинені щодо неповнолітнього тягнуть за собою штраф від 100 до 200 мінімумів (1 700-3 400 гривень).
Буллінг з боку малолітньої або неповнолітньої тягне за собою накладення штрафу на його батьків від 20 до 50 мінімумів (340-850 гривень).
Приховування випадків буллінг співробітником установи освіти карається штрафом від 50 до 100 мінімумів (850 посилання - 1 700 гривень).
Як повідомляли Українськi Новини, міністр освіти і науки Лілія Гриневич виступає за якнайшвидше ухвалення закону про протидію Буллінг.
... Читати далі »
В кінці минулого тижня в Міносвіти озвучили страшну цифру - в 2017 році майже 110 тисяч осіб звернулися до психологів через цькування в школах.
... Читати далі »
Цунамі призводять до численних людських жертв, завдають величезної шкоди і є спільною проблемою для багатьох країн, про що свідчать, зокрема, події, що відбулися в 1960 році в Чилі, в 1976 році на Філіппінах, в 1998 році в Папуа - Новій Гвінеї, в 1999 році в Туреччині, в 2001 році в Перу, в 2004 році в прибережних державах Індійського океану, в 2009 році біля узбережжя Самоа і Тонга і в 2011 році на сході Японії.
Визнаючи важливість забезпечення готовності до таких випадків і оперативного поширення інформації за допомогою систем раннього попередження, використання традиційних знань і здійснення принципу «зробити краще, ніж було» на етапах відновлення, реабілітації та реконструкції з метою захисту життя людей і запобігання шкоди від цунамі, про що йдеться в Сендайсь
... Читати далі »
У першу неділю листопада відзначається День працівника соціальної сфери України. Це свято з'явилося в країні після підписання відповідного президентського указу від 13 квітня 1999 року.
Свято було створене, щоб виявити повагу до людей, завдяки яким виконуються соціальні програми в країні. Крім того, працівники соціальної сфери забезпечують контроль трудової зайнятості населення, організацію своєчасної виплати заробітних плат та регулюють трудові відносини між працівником та роботодавцем.
Дане свято стосується фахівців різних галузей економіки і не тільки. Сьогодні соціальні працівники важливі для збереження фізичного та психічного здоров'я людини, вирішення безлічі конфліктів між людьми, для планування сім'ї та особистісного становлення людини.
Зараз святкувати День працівника соціальної сфери в Україні можуть 150 тисяч чоловік. Вони є професіоналами, які готові простягнути руку допомоги всім, хто цього потребує. Традиційним у це свято є привітання від перших осіб держави та керівників профільних відомств.
... Читати далі »