Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 27.11.2024, 21:13

Сайт вчителя
Олексія Пальцева

Меню сайту
Пошук
Новини
ava
misto.zp.ua
ava
Перекладач Google
ava
Радіо онлайн
ava
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Календар
«  Листопад 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Calenday
ava
Свята, події, іменини,

народні прикмети
Калькулятор
Email
palzevol@gmail.com

ourclas@at.ua
Статистика

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0
Головна » Географія
Категорія: Географія | Переглядів: 2354 | Додав: Пальцев | Дата: 01.10.2018 | Коментарі (0)

Журналісти "Української правди" вирушили на Азовське море, щоб подивитися на рибний промисел. Вони знайшли в цьому багато мальовничого .

"Не дивлячись на складнощі, українські рибалки зберігають бадьорість духу і шалений життєлюбність. Ці чоловіки ніколи не сумують і не перестають посміхатися після виснажливої ​​роботи. ... Читати далі »

Категорія: Географія | Переглядів: 381 | Додав: Пальцев | Дата: 28.09.2018 | Коментарі (0)

Історія стверджує, що туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття. Стрімко набираючи обертів, це явище стало на стільки популярним, що туризмом в тій чи іншій мірі стало займатися переважна більшість людей, особливо в розвинених країнах і країнах, що розвиваються. Поняття туризму почало швидко обростати специфічними термінами і визначеннями. Це і діловий туризм, і туризм для відпочинку, розважальний та освітній туризм і ціла маса найрізноманітніших форм і напрямків.
Популярність туризму пояснюється дуже просто, туризм - це вигода в усіх напрямках. Він не тільки сприяє процвітанню і благополуччю туристичних регіонів, активно підтримує високий рівень культурного збагачення, яке отримують мандрівники в процесі здійснення своєї поїздки, а й дає величезний заряд бадьорості.
Розуміючи користь і важливість розвитку доступного туризму, в 1979-му році Генеральна асамблея Всесвітньої туристської організації при Організації Об’єднаних Націй, що розташовувалася на той момент в іспанському місті Торремоліно, заснувала міжнародне свято - «Всесвітній день туризму», яке було запропоновано відзначати 27-го вересня. Метою цього свята було не тільки пропаганда туризму, а й широке висвітлення його внеску в економіку як окремих регіонів, так і світового співтовариства в цілому, а також подальший глибокий позитивний розвиток міжнародних зв’язків усіх країн. Девіз 1980 років був «Внесок туризму у збереження культурної спадщини, у загальний мир і взаєморозуміння», наприклад, в 2009 році це «Туризм - тріумф різноманітності», в 2017 девізом була фраза «Стійкий туризм - інструмент для розвитку».  ... Читати далі »
Категорія: Географія | Переглядів: 296 | Додав: Пальцев | Дата: 27.09.2018 | Коментарі (0)

День осіннього рівнодення - це день астрономічного початку осені. У цей день вересня Сонце сходить точно в точці сходу і заходить точно в точці заходу Землі. Ми маємо можливість спостерігати, що воно знаходиться під і над горизонтом однаковий час, тобто день дорівнює ночі.
Дати та час моменту нового сонцестояння і рівнодення варіюються в межах одного дня. Особливо це стосується літнього сонцестояння в червні 20 - 21 числа, зимового в грудні 21 - 22 числа і осіннього рівнодення в вересні - в діапазоні 22 - 23 числа. Березневе весняне рівнодення в північній півкулі, коли Сонце переходить з південної півкулі в північну, частіше починається і відбувається в одну й ту ж саму календарну дату - 20 березня, але в різний астрономічний час. У південній півкулі воно вважається осіннім, а вересневе навпаки - весняним. З часів Нікейського собору датою весняного рівнодення вважалося 21 березня, тому що це був 12 день до квітневих календ (початку дня нового місяця в давньоримському календарі). Останній раз в нашому столітті, наприклад, весняне рівнодення випадало на 21 березня в 2007 році.
Період, коли день стає коротшим за ніч, триває від дня осіннього до дня весняного рівнодення, а явище рівнодення відбувається, коли центр нашого небесного світила - Сонця, в своєму видимому русі по екліптиці перетинає небесний екватор, своєрідне велике коло небесної сфери, площина якого перпендикулярна осі світу і збігається з площиною земного екватора. Він є основою екваторіальної системи небесних координат.  ... Читати далі »
Категорія: Географія | Переглядів: 402 | Додав: Пальцев | Дата: 23.09.2018 | Коментарі (0)

Одна з п’яти найбільших країн світу з населенням 210 млн чоловік, найрозвиненіша економіка в Латинській Америці і дев’ята за розміром у світі, найбільший світовий постачальник кави, країна з найбільшою в світі кількістю католиків, відома на весь світ своїми карнавалами туристична "Мекка" регіону, держава на території якої проживає найбільша в світі кількість тварин і прісноводних риб, в тому числі 77 видів мавп, і близько 70 первісних племен, суспільство, яке має найбільш значимий економічний розрив між бідними і багатим - все це про Бразилію. Країна контрастів, як то кажуть. Бразилію сміливо можна назвати державою емігрантів. Корінне населення - індіанці - яких налічувалося 3-5 млн на момент відкриття території європейцями, було в значній мірі знищено або асимільовано. Зараз їх нащадків в країні - не більше 700 тис. Значна частина населення - нащадки емігрантів з Португалії, колонією якої Бразилія була до проголошення незалежності в 1822. По суті це була навіть не колонія, а в своєму роді єдине державне утворення. Португальці активно заселяли цю територію, вважаючи її продовженням Португалії. Тому культура Бразилії в значній мірі заснована на португальській, державна мова - португальська. У 17 столітті Бразилію намагалися колонізувати і інші європейці - французи та голландці. Загалом близько 90 млн жителів країни мають європейське коріння. Їхні предки - переселенці з Італії, Німеччини, Піренеїв, Франції, Фінляндії та інших країн Європи. Крім європейців в країні проживає 80 млн африканців і мулатів - нащадків завезених в колоніальний період рабів, 13 млн арабів, 1,6 млн азіатів. Найбільша азіатська меншість в Бразилії - вихідці з Японії (1,5 млн). Будучи такою багатонаціональною державою, Бразилія має дуже багату і цікаву культуру. Індіанці вплинули на національну кухню, африканці - на музику, танці, португальські колоністи принесли католицизм, португальску мову і багато традицій, переселенці з інших європейських країн, яких уряд активно залучав до країни з початку 19 століття, сприяли її індустріалізації. До слова, згідно з конституцією, расизм в Бразилії є тяжким злочином. І сприймається цей закон дуже серьйозно.  ... Читати далі »
Категорія: Географія | Переглядів: 298 | Додав: Пальцев | Дата: 07.09.2018 | Коментарі (0)

Тільки 4% людства може пройти цей тест по географії!
Наскільки міцні ваші знання у області географії? Пройди цей тест і узнай!
У тебе вийшло? Цей тест було складніший, ніж ти думав(а)? ПОДІЛИСЬ тестом з друзями, хай вони спробують свої сили!
 

Джерело
Категорія: Географія | Переглядів: 296 | Додав: Пальцев | Дата: 05.12.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 »
Перекласти сайт

 Translate the site into English Die Webseite auf das Deutsche zu übersetzen Przetlumacz te strone na jezyk Polski Перевести сайт на Українську мову Traduire le site en français 
Форма входу

Лепетун
gerb
facebook
ava
Amnesty Ukraine
ava

Amnesty International
Запорізька мерія
gerb
Школа № 87
gerb

Школа №87 на карті міста

Школи Запоріжжя
Карта України
map_ua
База питань
ChGK
Life.zp.ua
ChGK
Доктор Комаровский
komarovskiy
Афоризми

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz