У соціальній мережі Facebook з’явився портал з основ безпеки в інтернеті для підлітків. Доступ до порталу знаходиться за посиланням.
Після запуску сервісу в компанії повідомили, що він наразі доступний 60 мовами (включно з українською). Основна мета порталу: надавати поради підліткам щодо можливостей Facebook та нагадати правила безпечного поводження в інтернеті. Зокрема, описано, як заблокувати небажаних співрозмовників, повідомити про порушуючий правила соцмережі зміст повідомлень та захистити себе від шахрайства й фішингу.
Ресурс має також розділ «Думки однолітків», де описано правила ефективного спілкування в мережі з іншими та подано записи блогу, в яких підлітки радять іншим цікаві способи використання Facebook.
... Читати далі »
Порнографія, ненормативна лексика, спілкування з небезпечними людьми, кібербулінг, шахрайство — все це легкодоступне для користувачів інтернету. Що ж тоді робити, щоб убезпечити свою дитину? Ми зібрали список ресурсів, які зроблять перебування дитини в мережі безпечнішим. Читати далі >>>
17 жовтня на території анексованого Росією українського півострова Крим в місті Керч стався вибух в політехнічному коледжі. Кількість жертв у результаті стрілянини зросла до 20 осіб. Ми ознайомилися з порадами професіоналів про те, як поводитися в екстремальних ситуаціях і розповідаємо вам найголовніше, що треба пам’ятати.
Восени, 19 жовтня 1918 року, створений у місті Львові Українську Національну Раду (скорочено - УНР) проголосив про утворення Української держави в складі Австро-Угорщини на українських етнічних землях.
Слід сказати, що в компетенції Української Національної Ради було законодавство і контроль парламенту новоствореної Західноукраїнської Народної Республіки (скорочено - ЗУНР).
Саме перед УНР мала відповідати уряд. Саме Пленумом Української Національної Ради обирався президент Ради і Виділ УНР, який був найвищою постійно діючою владою в державі. Саме Виділ брав на себе виконання прав глави держави (наприклад, заходи, що стосуються затвердження складу уряду, реалізація прав на амністію і аболіцію, призначення на посади керівників найвищих державних урядів, проголошення законів УНР).
Всі нові постанови Української Національної Ради схвалювалися більшістю. До партійного складу Виділу Української Національної Ради входили: два радикала (Л. Бачинський і Г. Дувірак), шість представників УНДП, два соціал-демократа. У їх компетенції було прийняття законів, призначення керівників вищих державних органів, прийняття участі в затвердженні складу уряду.
До її складу входили всі українські депутати обох австрійських палат (Парламенту і Палати Панів), крайових сеймів Галичини й Буковини, представники єпископату, по три представники українських партій з цих земель; крім того, кооптовано видатніших непартійних фахівців, представників молоді, проведено вибір від повітів та міст і дано місце представництву нац. меншостей, які цим правом не скористалися. Усього Рада мала 150 членів (планувалось: всього — 226, з них (пропорційно до відсотку від загальної кількості громадян) українці — 160, поляки — 33, євреї — 27, німці — 6). ... Читати далі »
Після використання пакети можуть служити біодобривами, крім того, вони їстівні.
Проект біоупаковкі FoodBIOPack Сумського національного аграрного університету виграв в номінації сталого розвитку на міжнародному конкурсі University Startup World Cup.
Про це повідомляється на сторінці проекту Startup Kyiv в Facebook.
«Це історичний момент. Це новий крок на шляху до екологічно чистого майбутнього. Це нова сторінка в історії. Це те почуття, коли ти окрилює і відчуваєш себе творцем. Наша команда FoodBIOPack виграла в номінації Sustainability Award», - йдеться в повідомленні.
Раніше iAgro розповідав про винахід органічних пакетів українцями. Тоді вони також стверджували, що винахід придатне до вживання в їжу.
... Читати далі »